Google Earth Pro

Google Earth Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 399 $
  • Boyut 25.8 MB
  • Version 6.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Google
Google Earth Pro yazılımının Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar için üretilmiş versiyonudur. Yazılım uydu ile elde edilen fotoğrafları görüntülemenize yarayan harita ve yer belirleme programıdır.
Google Earth Pro yazılımının Mac işletim sistemine sahip bilgisayarlar için üretilmiş versiyonudur. Yazılım uydu ile elde edilen fotoğrafları görüntülemenize yarayan harita ve yer belirleme programıdır. Ayrıca yazılım bugüne kadar geliştirilmiş en popüler ve en çok kullanıcıya sahip olan bir program olma özelliğine de sahiptir.

Google Earth Pro ile Dünya üzerinde bulunan birçok şehrin 3 boyutlu görüntülerini görebilir, binalara sanki yanlarındaymış gibi yaklaşabilirsiniz. Hızlı gezinme özelliği sayesinde ekranda gördüğünüz yer şekilleri ve manzaralar üzerinde sorunsuz bir şekilde gezintiye çıkabilir, şehirlerde bulunan caddelerde sanki oradaymışsınız gibi dolaşabilirsiniz. Ayrıca şehirlerin bazılarında çekilmiş olan Panoramik görüntüleri de izleyebilirsiniz.

Görmek istediğiniz bir yerin adresini biliyor iseniz yazılımda bulunan arama çubuğu sayesinde şehir, mahalle, sokak veya cadde ismini yazarak bulmak istediğiniz yeri kolayca tespit edebilirsiniz. Bunun yanında Google Earth ile sadece yer yüzünü değil gökyüzündeki gezegen ve yıldızları da görebilir, gökyüzünün gizemli derinliklerinde gezintiye çıkabilirsiniz. Şu an incelemekte olduğunuz Google Earth Pro yazılımını ücretsiz olarak sadece 7 gün kullanabilirsiniz. Eğer lisanslı sürümüne sahip olmak istiyor iseniz resmi siteden yazılımı 399 usd karşılığında satın alabilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
Google Earth Pro indir
DİĞER SÜRÜMLER